Edirne’de akşam saatlerinde aniden bastıran sağanak yağış, hazırlıksız yakalananları iş yerlerinin girişinde bekletti. Yağış nedeniyle bazı cadde ve sokaklarda su birikintileri oluştu. Polis ekipleri sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyardı ve bayram tatili dolayısıyla oluşan araç yoğunluğuna müdahale etti. Kentte hafta ortasına kadar yağış beklenmiyor ve hava sıcaklığı 25 derece olarak ölçüldü.